Jednym z pionierskich artykułów cieszących się ogromną

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Jednym z pionierskich artykułów cieszących się ogromną

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym i polskim, proponującym najwyższej jakości, śmiałe akcesoria budowlane oraz meblowe. Co więcej firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jednorodność konstrukcji detalu. Swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach i gwarantujące perfekcyjną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, stanowiące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się ogromną popularnością nie wyłącznie w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym i wyeksploatowaniem z https://fam-to.pl/pl/9676-2/ najświeższej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dodaniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, po największej części w sąsiedztwie lokalizacji połączonych z medycyną oraz żywnością. Stanowi ideę, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia drobnoustrojów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł swoje wykorzystanie odnajduje na każdego rodzaju przestrzeni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez znaczne ilości robotników czy Klientów. Co istotniejsze, na domenie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać można wszelkie szczegółowe informacje i skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką ofertę. Artykuł przytoczony powyżej jest godzien uwagi firm, które stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i wytrzymałość.

Komentarze: 1


noavatar.png
Łobodziński 2022-02-01

Szybko nieomalże rok po ślubie przetrwali ojcami anielskiej córuni, a po dwóch latkach podrostka.

Top