Nieruchomości

 • Duże doświadczenie w kontroli miejscowego
  Duże doświadczenie w kontroli miejscowego
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 3

  Duże doświadczenie w kontroli miejscowego rynku nieruchomości i pasja do Teneryfy spowodowały, że tak powstała nasza jednostka, w jakiej wspomagamy w wypożyczeniu i kupnie apartamentów i willi na tej przepięknej wyspie. Poza kompetentnym i kompleksowym doradztwem w zakresie posiadłości, specjalizujemy się też pomocą w prowadzeniu inwestycji naszych konsumentów. Marzysz o domu na wyspie?.


 • Często jako dorastający młodzi ludzie fantazjujemy o tym żeby
  Często jako dorastający młodzi ludzie fantazjujemy o tym żeby
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 2

  Często jako dorastający młodzi ludzie fantazjujemy o tym, żeby wyrwać się z domu rodzinnego, by zamieszkać w gigantycznym mieście, ażeby żyć komfortowo. Takie plany przez długi czas pozostają w dziedzinie naszych śnień. Nie jest łatwo je urzeczywistnić. O ile zmiana mieszkania do innego miasta nie jest aż taka trudna, najzwyczajniej w świecie podejmujemy decyzję o tym, że się przeprowadzamy oraz czynimy to, o tyle zakup posiadłości to już gigantyczny kłopot. przede wszystkim ze względów.


 • Sprzedaż mieszkania w żadnym wypadku nie
  Sprzedaż mieszkania w żadnym wypadku nie
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 4

  Sprzedaż mieszkania w żadnym wypadku nie musi być taka łatwa. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, zdjęcia, odnalezienie miejsc, gdzie doliczyć informację o sprzedaży oraz późniejsze kontakty z prawdopodobnymi kupującymi (którzy z pewnością od razu nie zdecydują się na zakup lub ewentualnie będą wytykać kłopoty, żeby zmniejszyć cenę nieruchomości). Masz do sprzedania miejsce zamieszkania, niemniej jednak nie chcesz.


Top